Σεντόνια Μονά (Σετ) Kocoon Ballet Garden ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 100×200+30 ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 100×200+30
Σετ σεντόνια μονά σε ροζ φόντο, με γαλάζιες λεπτομέρειες και σχέδιο παιδικές φιγούρες από την εταιρεία Kocoon. Η ποιότητά τους από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Υπάρχει επιλογή τύπου κατωσέντονου με ή χωρίς λάστιχο. *Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη με το σχέδιο του πανωσέντονου. ** Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 59€